Home

Доска объявлений | Строительство, ремонт

PC

2017-11-08 15:41:47

VĪZAS UZ LIELBRITĀNIJU, ASV, KANĀDU, AUSTRĀLIJU, ĪRIJU Vīzu veidi un to cenas: LIELBRITĀNIJA - TŪRISMA DAUDZKĀRTĒJA VĪZA Izgatavošana 15 darba dienas, maska: 170 EUR vīzas nodeva + 40 EUR par anketas aizpildīšnu + 30 EUR dokumentu tulkošana uz angļu valodu LIELBRITĀNIJA - ĢIMENES DAUDZKĀRTĒJA VĪZA (JA VIENS NO LAULĀTAJIEM IR ES PILSONIS) Izgatavošana 15 darba dienas, maksa: 40 EUR par anketas aizpildīšanu + 30 EUR dokumentu tulkošana uz angļu valodu ASV - TŪRISMA VĪZA ES NEPILSOŅIEM Izgatavošana 2-3 darba dienas, maksa: 160 USD vīzas nodeva + 40 EUR par anketas aizpildīšanu + 30 EUR dokumentu tulkošana uz angļu valodu ASV - TŪRISMA VĪZA ES PILSOŅIEM (ESTA) Izgatavošana 1 darba diena - 19 EUR AUSTRĀLIJA- TŪRISMA VĪZA ES NEPILSOŅIEM • Vīza uz 3 / 6 / 12 mēnešiem, ceļojuma mērķis - tūrisma, biznesa, radinieku/draugu apmēklējums, izgatavošana - līdz 6 nedēļām, maksa: 140 AUD vīzas nodeva + 40 EUR par anketas aizpildīšanu + 30 EUR dokumentu tulkošana uz angļu valodu AUSTRĀLIJA - TŪRISMA E-VĪZA ES PILSOŅIEM (EVISITOR) Tūrisma, biznesa, radinieku/draugu apmēklējums uz laiku līdz 3 mēnešiem , maksa: 15 € . Noformēšnas ilgums: 90% iesniegumu tiek apstrādāti 2 darba dienu laikā, taču atsevišķos gadījumos izskatīšana var ilgt līdz pat 6 nedēļām ĪRIJA - TŪRISMA VIENKĀRTĒJA VĪZA Izgatavošana 14 darba dienas, maksa: 60 EUR vīzas nodeva + 20 EUR par anketas aizpildīšanu + līdz 20 EUR par vēstuļu sastādīšanu un tulkojumiem (summa atkarīga no to daudzuma) ĪRIJA- ĢIMENES VIENKĀRTĒJA VĪZA (JA VIENS NO LAULĀTAJIEM IR ES PILSONIS) Izgatavošana 14 darba dienas - + 20 EUR par anketas aizpildīšanu + līdz 20 EUR par vēstuļu sastādīšanu un tulkojumiem (summa atkarīga no to daudzuma Vīzai nepieciešamie dokumenti (Atkarībā no vīzas, dokumentu saraksts var atšķirties): • Pase (un tās kopija) • Vīzas anketa (tiek pildīta uz vietas) • Fotogrāfija 3, 5*4, 5 сm vai digitāla fotogrāfija • Vizītes pamatojums • Uzturēšanas adreses apstiprinājums • Finansiāls vizītes pamatojums (jābūt vienādam ar vienas nedēļas Lielbritānijas iztikas minimumu) • Izziņa no darba vietas ar norādītu amatu, algas apmēru, darbā stāšanas datumu un apstiprinājumu, ka uz ceļojuma laiku tiek piešķirts atvaļinājums • Bankas konta izraksts • Ģimenes stāvokļa apliecinājums (ar tulkojumu uz angļu valodu) • Var būt nepieciešami arī citi dokumenti, ņēmot vērā katru atsevišķu situāciju un pieteikumu, pilns dokumentu saraksts tiks sastādīts un izsniegs anketas aizpildīšanas laikā Mandarina Travel Mihoelsa 54 (ieeja no Saules ielas), Daugavpils, LV-5401 Dzirnavu 84 (Berga bazars), Birojnica, Рига, LV-1050

25437225; 29277491WEB